Hakkımızda

Doradoor Kapı Sistemlerini yakından tanıyın...

Doradoor Kimdir?

DORADOOR KAPI SİSTEMLERİ vizyonuyla çeyrek asıra yaklaşan deneyimi, kaliteli hizmetten vazgeçmeyerek müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan, alternatifleriyle hizmetini toplumun her kesimine ekonomik bir şekilde ulaştıran, sosyal sorumluluklarını bilen, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan güçlü ve güvenilir yapısı ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Şirketimiz kurulduğu tarihten itibaren uzman kadrosu, zengin ürün çeşitleri ile sektördeki lider firmaları bünyesinde barındırmaktadır.

Türkiye’de çelik kapı sektörünü canlandırarak bu konuda bilinen ve üst düzey marka olarak tercih edilen DORADOOR KAPI SİSTEMLERİ markasıyla hem bireysel tüketici hem de projelere yönelik özel çelik kapı modelleri üretiyor.

DORADOOR KAPI SİSTEMLERİ,, geniş ürün yelpazesinde bulunan çelik kapı, çelik kasa, yangın kapısı ve iç kapı ile tüketiciye güvenli ve kaliteli bir yaşam sunmak için üretim ve montajlerını gerçekleştirmektedir.

DORADOOR KAPI SİSTEMLERİ ürün kalitesi ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

Doradoor Kapı Sistemleri Doradoor Kapı Sistemleri